Dokładnie rok temu ktoś napisał pod jednym z moich artykułów komentarz. Komentarz brzmiał ,,Napisz kiedyś książkę!” Odpisałam, że może może kiedyś 🙂 

Wiecie jak to jest z tymi marzeniami… Istnieje o tym milion cytatów, ludzie tatuują je sobie na ciele, wieszają nad łóżkiem, a mało co z tego wcielają w życie. Podobnie jest z ciężką pracą. Wszyscy mówią, że jest kluczem do sukcesu, ale w konsekwencji marnują każdy kolejny dzień swojego życia na głupoty i nic nie warte pierdoły.

 

Do rozpoczęcia pisania potrzebowałam kopa motywacji. Niby ciągle o czymś myślisz i mówisz ,,kiedyś to zrobię”. Ale dlaczego nie zrobisz tego już teraz? Lepszy czas nie nadejdzie. Dlatego… kochanie, dziękuję Ci za tego kopa motywacji i wiarę we mnie.

Dziś mogę usiąść i powiedzieć, że od soboty dostępny jest dla Was mój pierwszy, oficjalny e-book: ,,Najpopularniejsze systemy żywieniowe. Znajdź najlepszy dla siebie”

 

E-book, nad którym pracowałam kilka miesięcy. Który oparty jest o wszystkie najczęściej zadawane przez Was pytania, o Wasze wątpliwości. 

Tematyka, którą poruszyłam to z pewnością najgorętsze tematy kilku ostatnich miesięcy, ale również prawdy objawione już dawno, które w moim odczuciu każdy kto interesuje się dietetyką, powinien znać.

Przykładowe rozdziały:

• Dieta low carbs, high fat
• Dieta low fat, high carbs
• Dieta IF
• Dieta IIFYM
• Carb targeting
• Carb back loading
• Dieta paleo
• Dieta wegańska
• Po jakie sposoby nigdy nie sięgać?
• Rotacja kaloryczna, węglowodanowa, tłuszczowa 
• Dlaczego nie mogę schudnąć?
• Jak ułożyć własną dietę?

I jeszcze więcej…

 

Ponadto każdy rozdział opatrzony jest podsumowaniem i zebraniem najważniejszych informacji, między innymi tym, dla kogo jest dana dieta/system. Znajdziecie przykładowe jadłospisy – również jadłospis wegański ze szczegółową analizą makroskładników. Schemat ładowania węglowodanowego. Analizę popularnych ,,cheatów”. Oraz osławionej diety ,,ryż + kurczak”. I wiele, wiele innych…

Na początku, po stworzeniu ostatecznej wersji, dostęp do niego miały dwie moje najbliższe osoby: zawodowy sportowiec/trener oraz moja mama. Dwa rozbieżne poziomy zaawansowania w dietetyce, a mimo wszystko przekazana treść okazała się trafiona w dziesiątkę nie tylko dla osoby, która już ma swoją dietę, ale także dla osoby, która chce swoją wiedzę dopiero poszerzać. 

 

E-book przeznaczony był docelowo dla osób trenujących, ale w trakcie pisania wyszło tyle różnych kwestii, tematów, zagadnień, że śmiało mogę powiedzieć: jest to e-book dla każdego. Dla trenera, dla trenującego, dla kogoś startującego w zawodach i ćwiczącego tylko dla przyjemności, dla kogoś kto po prostu interesuje się tematyką odżywiania i dla wszystkich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę.

 

Mam nadzieję, że czytanie tego e-booka umili Wam jesienne wieczory przy gorącej herbacie 🙂

W e-booka włożyłam całe serce i mam nadzieję, że będzie to dla wszystkich przyjemna i pełna wiedzy lektura. 

 

,,Najpopularniejsze systemy żywieniowe” zakupicie tutaj: KLIK (jeszcze tylko przez kilka dni!) 

Lub najszybciej kontaktując się bezpośrednio ze mną przez maila:

paula.fit@wp.pl

 

 

xoxo!

Może Ciebie jeszcze zainteresować:

Dieta w trądziku – co jeść, aby poprawić stan swojej cery?

Dziś chciałabym z Wami pomówić o diecie i odżywianiu w trądziku, a także po prostu problemach z cerą.  Global Burden…

Cheat meal – czy warto robić oszukane posiłki? [i dlaczego NIE]

  Cheat meal czyli posiłek oszukany jest uważany często za fantastyczną metodę, która jest niemal konieczna na redukcji. Dziś przyjrzymy…

Nabiał w diecie – czy warto go wykluczać?

W dobie diet eliminacyjnych spotykamy się z wykluczaniem wielu składników pokarmowych czy produktów spożywczych – potencjalnie antyodżwyczych. Niekiedy przybiera to…