O mnie

Jestem trenerem personalnym w zakresie sportów siłowych, instruktorem fitness zajęć grupowych, dyplomowanym dietetykiem i przede wszystkim: pasjonatką swojej pracy. Swojej edukacji nie zakończyłam wraz z uzyskaniem licencji czy dyplomów. Moja droga to ciągły rozwój na wszelkich kursach, szkoleniach, konferencjach, które dają mi nowe uprawnienia i poszerzają moje horyzonty.
Nie jestem ,,standardowym” trenerem ani dietetykiem. Nie wysyłam gotowych rozpisek diet każących ważyć każdy plaster ogórka. Nie pojmuję treningu jako ilości serii i ilości powtórzeń. Jestem przede wszystkim trenerem-przyjacielem, który nie stoi z batem nad głową, ale prowadzi za rękę tylko po to, by dać swoim podopiecznym narzędzia do usamodzielnienia się i ciągłego rozwoju.

Pracuję zarówno ze ,,zwykłymi” osobami z nadprogramowymi kilogramami, jak i z osobami z długim sportowym stażem, które potrzebują fachowej porady.

Swoją przygodę z treningiem rozpoczęłam w wieku 18 lat. Wykonałam wtedy swój pierwszy domowy trening do dyspozycji mając jedynie mały kawałek podłogi w ciasnym pokoju i butelkę wody. 5 lat później jestem setki kilometrów dalej w mojej sportowej podróży, moją nawiększą pasją jest trening siłowy i… nie wyobrażam sobie być w innym miejscu niż jestem teraz.

Moim celem jest przełamanie mitów, że kobieta dźwigająca ciężary rozbuduje muskulaturę jak mężczyzna, a ,,dieta” jest nudna, monotonna i opiera się na ryżu z kurczakiem.
Jestem wymagająca i oczekuję zaangażowania, ale ponadto: jestem normalną dziewczyną, która rozumie Was, rozumie gorsze chwile, momenty załamania i braku motywacji. Uświadamiam kobiety, że to nie niski poziom tkanki tłuszczowej świadczy o zaangażowaniu i poświęceniu w sporcie. Mój team wie, że fajna pupa to zdrowa pupa, a nie żyły na brzuchu i katowanie się za wszelką cenę.

Jestem po to, by Wam pomóc i dzielić się tym, co robię na co dzień. Zapraszam do zostania ze mną na dłużej oraz do działów DIETA oraz TRENING, gdzie znajdziecie artykuły, które pomogą Wam na początku Waszej drogi lub w jej trakcie – aby wejść na jeszcze wyższy poziom zaawansowania.

 

Może Ciebie jeszcze zainteresować:

Jak zniszczyły mnie ZABURZENIA ODŻYWIANIA

Do tego wpisu zabierałam się od czasu powstania tej strony, czyli już od kilku miesięcy. Do tego, aby w końcu…

Świat fitness: napraw swoje podejście [racjonalne spojrzenie]

Czy wiesz, jak ogromne znaczenie ma Twoje nastawienie psychiczne? Jak wiele rzeczy robimy nieświadomie? Obecnie pracuję nad swoją pracą dyplomową,…

12 błędów treningowych i dietetycznych, których żałuję najbardziej!

Ostatnio w ankiecie na Instastory pytając Was, o to jaki wpis ma się znaleźć w najbliższym czasie na stronie, niemal…