Strona główna

Opinie

Zapoznaj się z opiniami podopiecznych

Paulina bardzo pomogła mi w jedzeniu emocjonalnym. W końcu zrozumiałam, że wcześniejsze diety nie były do mnie dopasowane i tylko niepotrzebnie mnie stresowały. Uświadomiłam sobie, że teraz muszę małymi krokami ;)) Pierwsze utracone kilogramy, bez stresu i nadmiernych wyrzeczeń. Nauka i praca nad swoimi emocjami, aby iść nie zajadać. Przyjemny i pełen wyrozumiałości kontakt. Polecam

~Kasia

Pani Paulina to bardzo empatyczna i sympatyczna osoba. Umie słuchać i stwarza bardzo komfortową atmosferę podczas wizyt. Nie ocenia, ale wspiera. Stara się zrozumieć problem i dotrzeć do jego przyczyny, co jest bardzo ważne. Jadłospisy rozpisuje z niezwykłą starannością i dbałością o preferencje klienta. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy potrzebują nie tylko jadłospisu, ale także wsparcia i ciągłej motywacji. U Pani Pauliny to znajdziecie!

~Monika

Paulina jest świetnym psychodietetykiem. Pomogła mi wyjść z zaburzeń odżywiania. Jest bardzo miłą, ciepłą osobą. Można się z nią kontaktować a ona zawsze służy pomocą i dobrą radą. Nigdy mnie nie oceniała tylko starała się zrozumieć, wesprzeć i wskazać dobra drogę. Dzięki Paulinie udało mi się zdrowo przytyć i zmienić moje parametry ciała oraz moją psychikę na lepsze. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam

~Ania

Wcześniej trafiałam do dietetyków, którzy nie potrafili mi pomóc (dieta zbyt restrykcyjna lub po jakimś czasie waga przestała spadać). Paulina nauczyła mnie patrzeć na odżywianie całościowo, zwróciła uwagę na podjadanie, błędy, które nieświadomie popełniałam. Stworzyła jadłospis, którego nie traktuję jak diety, bo po prostu lubię to wszystko jeść. Co najważniejsze, Paulina zawsze wszystko chętnie wytłumaczy, wyjaśni, co i jak. Naprawdę warto poznać taką wartościową osobę i skorzystać z jej wsparcia oraz wiedzy.

~Daria

Trafiłam do Pani Pauliny po wcześniejszych niezbyt miłych doświadczeniach związanych z dietetykami czy lekarzami. Pani Paulina wykazała się wielką empatią, zrozumieniem, zawsze wszystkiego wysłucha – nigdy nie ocenia. Proponuje różne kompromisowe rozwiązania – jesz co lubisz, a co najważniejsze jest pysznie i zdrowo, a kilogramy znikają same. Z całego serca polecam

~Michalina

Zaproponowana dieta jest znakomita. Pani Paulina uwzględniła w niej wszystkie moje prośby i oczekiwania. Posiłki są szybkie w przygotowaniu i co najważniejsze smaczne. Wskazówki udzielane podczas wizyt kontrolnych są bardzo pomocne, a efekty diety widoczne. Serdecznie polecam.

~Katarzyna

Serdecznie polecam Panią Paulinę. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Małymi krokami dążymy do celu, a efekty są zadowalające. Pani Paulina zna się na rzeczy, skomponowana przez nią dieta jest smaczna, sycąca i urozmaicona. Poza tym Pani Dietetyk jest bardzo sympatyczną osobą, wspierającą w działaniach, wysłucha, wytłumaczy, skupia się na pozytywach.

~Jolanta

Dieta jest fantastyczna, wypróbowałam chyba już każdego przepisu i niemal wszystko jest idealnie podpasowane pod mój smak, a jak już to kwestia przypraw. Po miesiącu stosowania diety są już konkretne efekty. Bardzo dziękuję.

~Katarzyna Z.