Zapoznaj się z opiniami podopiecznych lub napisz swoją opinię

 

Paulina bardzo pomogła mi w jedzeniu emocjonalnym. W końcu zrozumiałam, że wcześniejsze diety nie były do mnie dopasowane i tylko niepotrzebnie mnie stresowały. Uświadomiłam sobie, że teraz muszę małymi krokami ;)) Pierwsze utracone kilogramy, bez stresu i nadmiernych wyrzeczeń. Nauka i praca nad swoimi emocjami, aby iść nie zajadać. Przyjemny i pełen wyrozumiałości kontakt. Polecam.

Kasia

Paulina jest świetnym psychodietetykiem. Pomogła mi wyjść z zaburzeń odżywiania. Jest bardzo miłą, ciepłą osobą. Można się z nią kontaktować a ona zawsze służy pomocą i dobrą radą. Nigdy mnie nie oceniała tylko starała się zrozumieć, wesprzeć i wskazać dobra drogę. Dzięki Paulinie udało mi się zdrowo przytyć i zmienić moje parametry ciała oraz moją psychikę na lepsze. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam 🙂

Ania

Wcześniej trafiałam do dietetyków, którzy nie potrafili mi pomóc (dieta zbyt restrykcyjna lub po jakimś czasie waga przestała spadać). Paulina nauczyła mnie patrzeć na odżywianie całościowo, zwróciła uwagę na podjadanie, błędy, które nieświadomie popełniałam. Stworzyła jadłospis, którego nie traktuję jak diety, bo po prostu lubię to wszystko jeść. Co najważniejsze, Paulina zawsze wszystko chętnie wytłumaczy, wyjaśni, co i jak. Naprawdę warto poznać taką wartościową osobę i skorzystać z jej wsparcia oraz wiedzy.

Daria

Trafiłam do Pani Pauliny po wcześniejszych niezbyt miłych doświadczeniach związanych z dietetykami czy lekarzami.
Pani Paulina wykazała się wielką empatią, zrozumieniem, zawsze wszystkiego wysłucha – nigdy nie ocenia.
Proponuje różne kompromisowe rozwiązania – jesz co lubisz, a co najważniejsze jest pysznie i zdrowo, a kilogramy znikają same.
Z całego serca polecam 😉

Michalina

Serdecznie polecam Panią Paulinę.
Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Małymi krokami dążymy do celu, a efekty są zadowalające.
Pani Paulina zna się na rzeczy, skomponowana przez nią dieta jest smaczna, sycąca i urozmaicona.
Poza tym Pani Dietetyk jest bardzo sympatyczną osobą, wspierającą w działaniach, wysłucha, wytłumaczy, skupia się na pozytywach.

Jolanta