O mnie

Cześć!

Z pewnością zaglądasz do zakładki, aby dowiedzieć się kim jestem, co robię oraz przede wszystkim: czy jestem osobą wartą Twojego czasu oraz zaufania 🙂 

Jestem dietetykiem (ukończyłam 5 letnie studia na uczelni wyższej), psychodietetykiem i założycielem poradni dietetycznej Medycyna Odżywiania. 

 Pomagam w zmianie nawyków żywieniowych, poprawie podejścia do diety i odżywiania oraz w budowaniu właściwych wzorców i relacji z dietą. I to właśnie te działania przekładają się na Twój sukces i efekty. Nie zostaniesz przeze mnie poprowadzony/a drogą na skróty. Nie dostaniesz ode mnie szybkiej i restrykcyjnej diety, która przyniesie efekty do momentu pierwszej gorszej chwili. Dostaniesz ode mnie jednak takie rozwiązania, które tym kryzysom zapobiegają i pozwalają cieszyć się wymarzoną sylwetką na lata (a nie na lato).

Pracuję zarówno z osobami początkującymi, jak i zaawansowanymi, osobami, które pragną schudnąć i poprawić swoją sylwetkę lub po prostu zadbać o swoje zdrowie czy pozbyć się codziennych dolegliwości. Z mężczyznami oraz z kobietami. Prowadzę też dietoterapię w trudnych przypadkach klinicznych czy też zaburzeniach odżywiania.

 

Moim celem jest przełamanie mitów, że ,,dieta” jest nudna, monotonna i opiera się na ryżu z kurczakiem. Przełamanie stereotypu, że odchudzanie to jedynie wyrzeczenia. Bo tak naprawdę… Aby schudnąć – NIE MOŻESZ BYĆ NA DIECIE 😉 

 

Poza tym, w moim podejściu jako sportowca i psychodietetyka, uświadamiam kobiety, że to nie niski poziom tkanki tłuszczowej świadczy o zaangażowaniu i poświęceniu w sporcie i że czasem należy wyzbyć się fałszywych przekonań, które budowaliśmy latami.

 

Działalność w social media rozpoczęłam 9 lat temu, a od tego czasu podzieliłam się z Wami tonami wiedzy, tysiącami wpisów, setkami artykułów, odpisałam na setki wiadomości, udostępniałam infografiki, prowadziłam szkolenia, wydałam trzy e-booki i pomogłam zmienić życie setkom podopiecznych.

 

Mam zatem nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej 🙂

Jestem po to, by Wam pomóc i dzielić się tym, co robię na co dzień. Zapraszam do zostania ze mną na dłużej oraz do działów DIETA oraz TRENING, gdzie znajdziecie artykuły, które pomogą Wam na początku Waszej drogi lub w jej trakcie – aby wejść na jeszcze wyższy poziom zaawansowania.

Może Ciebie jeszcze zainteresować:

5 akcesoriów fit kuchni

Uwielbiam świadomie i zdrowo jeść – w końcu to moja praca i to wszystko, o czym piszę i czego uczę…

Wyszła z zaburzeń odżywiania i zmieniła swoje życie – rozmowa z Anią

Jak wyjść  z zaburzeń odżywiania?   Dziś zapraszam Was do dość nietypowego wpisu. Ania to podopieczna, która trafiła do mnie…

Obsesyjne myśli o diecie i treningu

Obsesyjne myśli o diecie i treningu Trening czy odżywianie mogą stać się dla nas elementem, który zajmuje zdecydowaną WIĘKSZOŚĆ naszych…